Recenzje produktów, URODA

8 faktów o ReNu Hair Mask, dzięki którym pokochasz ten produkt

Popularność maski ReNu Hair Mask rośnie w błyskawicznym tempie. Trudno się temu dziwić. Produkt podbija serca kobiet na całym świecie. Ujawniając przed wami 10 faktów o tymże produkcie zamierzamy udowodnić wam, że wy także powinnyście go posiadać.

renu hair mask

 8 faktów o ReNu Hair Mask

  1. Założyciele marki Nu Skin (Blake Roney, Sandie Tillotson, Steve Lund) poświęcili lata pracy na stworzenie najwyższej klasy, innowacyjnych produktów zgodnie z ich myślą przewodnią „tylko to, co dobre, bez tego co złe”. Marka od wielu lat działa prężnie w wielu krajach dostarczając swoje produkty do klientów indywidualnych a także salonów welness.
  2. Produkty marki Nu Skin zostały wielokrotnie dostrzeżone i nagrodzone. W ubiegłym miesiącu firma otrzymała tytuł IK Magazine Awards Women’s Prestige podczas prestiżowej gali 8 urodzin magazynu dla kobiet Imperium Kobiet.
  3. ReNu Hair Mask to wysokiej jakości maska stosowana głównie w przypadku włosów bardzo zniszczonych zabiegami chemicznymi (trwała ondulacja, farbowanie, rozjaśnianie). Może być jednak stosowana, przez każdego, kto chciałby poprawić kondycję i wygląd włosów.
  4. W zależności od stopnia zniszczenia włosów ReNu Hair Mask stosuje się 1-3 razy w tygodniu. W przypadku włosów niepoddawanych żadnym zabiegom chemicznym wystarczy stosowanie raz w tygodniu.
  5. Efekty widoczne są już po pierwszym zastosowaniu. Włosy stają się miękkie w dotyku i mniej łamliwe. Jednak to regularne stosowanie produktu może zapewnić włosom kompleksową kurację i ochronę przed negatywnymi czynnikami.
  6. Maska zawiera w składzie keratynę, która poprawia wytrzymałość warstwy korowej włosa, oraz składnik CS7, którego zadaniem jest wygładzenie osłonki włosów i nadanie im blasku, który utrzymuje się nawet po kilku kolejnych myciach.
  7. Produkt nie jest dostępny w drogeriach. Można go nabyć wyłącznie poprzez stronę producenta. Dzięki temu klienci mają pewność, że otrzymany produkt jest oryginalny, fabrycznie zapakowany, z wystarczająco długą datą ważności oraz odpowiednio zapakowany i dostarczony. Marka przywiązuje ogromną uwagę zarówno do procesu wytwarzania swoich produktów jak i metod dostarczania ich klientom.
  8. Przy składaniu zamówienia na hasło BEAUTY otrzymuje się 10% rabat na wszystkie produkty z oferty marki Nu Skin.

ReNu Hair Mask zyskała popularność dzięki swojej niezwykłej skuteczności. Obecnie jest numerem jeden w kilkunastu krajach na całym świecie, a jej popularność cały czas rośnie. Produkt zgodnie z ideą twórców marki nie zawiera szkodliwych substancji, nie wywołuje więc niepożądanych efektów i nie nadaje włosom złudnego wrażenia witalności.

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress