Amlan Forte – agrest indyjski na odchudzanie. Czy warto?

Warto upadać, jeśli zaraz po upadku podniesiemy się silniejsi, warto się mylić, jeśli dzięki temu staniemy się mądrzejsi, aż w końcu warto podejmować nawet nieskuteczne próby zrzucenia zbędnych kilogramów, bo dzięki temu zawsze będziemy krok dalej, niż ci, którzy nie robią nic. Nie można jednak mówić o nieskuteczności w przypadku suplementów zawierających w składzie agrest indyjski, a takim preparatem jest Amlan Forte cenionej i renomowanej marki Vital Progres. 

amlan forte

Agrest indyjski na odchudzanie

Amla to agrest indyjski, który można spotkać w północnych i południowo-wschodnich indiach, gdzie uznawany jest za środek na długowieczność. Posiada właściwości przeciwwirusowe, detoksykujące, odmładzające i antybakteryjne. Działa także przeciwcukrzycowo, odchudzająci i antyseptycznie. W swoim składzie zawiera witaminę C, minerały, aminokwasy, cynk, miedź, niacynę, żelazo, chrom, kwas glutaminowy, lizynę, alaninę i prolinę.

Mówi się, że agrest indyjski świetnie poprawia trawienie, doskonale radzi sobie z zaparciami, łagodzi kaszel i objawy astmy, wzmacnia serce, a także obniża gorączkę. W branży kosmetycznej agrest indyjski znalazł zastosowanie jako środek stymulujący wzrost włosów, zapobiegający ich wypadaniu oraz poprawiający ich kondycję.

amlan forte

Amlan Forte

Amlan Forte marki Vital Progres to suplement diety oparty na ekstrakcie z agrestu Amla. Przeznaczony jest dla osób pragnących w zdrowy i bezpieczny sposób pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Suplement w pełni wykorzystuje doboczynne właściwości agrestu indyjskiego, dzięki czemu kuracja zapewnia spadek masy ciała, oczyszczenie organizmu z toskyn, usprawnienie pracy przewodu pokarmowego oraz wzmocnienie włosów.

Amlan Forte należy zażywać dwa razy dziennie po jednej kapsułce podczas posiłków lub chwilę po nich. Najlepiej popijając sporą ilością wody. Jedno opakowanie preparatu zapewnia miesięczną kurację.

Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. Nie należy przekraczać dziennej dawki. Zwiększyć skuteczność może połączenie suplementacji z regularną aktywnością fizyczną i zbilansowaną dietą.

Agrest indyjski swoją popularność zyskał dzięki ajurwendzie czyli systemowi medycyny indyjskiej rozwiniętej w starożytności. Amlan Forte w jednej kapsułce kumuluje zgłębiane od wieków tajniki amli, dzięki temu zyskał tak ogromną popularnością i cieszy się niezwykle wysoką skutecznością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.