KULTURYSTYKA, Recenzje produktów

Budowa masy mięśniowej. Somatodrol.

Somatodrol jest  naturalnym suplementem diety, który  pomaga zwiększyć masę mięśniową. Jego unikalna formuła, oparta na wieloletnich badaniach dotyczących suplementów na masę mięśniową, zwiększa produkcję testosteronu i HGH – hormonów niezbędnych w procesie przyrostu mięśni i prawidłowego spalania tłuszczu, przyśpiesza wzrost mięśni, regeneruje organizm po wysiłku fizycznym oraz co najważniejsze, daje energię potrzebną do następnej serii ćwiczeń.

somatodrol

Somatodrol – skład

Jego naturalny skład, w który wchodzą arginina (pomaga sportowcom w przyspieszeniu regeneracji powysiłkowej, ale także wspomaga profilaktykę i terapii miażdżycy, nadciśnienia, choroby wieńcowej i arytmii), beta-alanina, która poprawia wytrzymałość i zwiększa wydajność mięśni, pieprz cayenne, guarana (guarana działa stymulująco, znosi zmęczenie fizyczne i psychiczne) oraz witamina B12 (wpływa między innymi na funkcjonowanie układu nerwowego) zapewnia szybką masę mięśniową oraz  rewelacyjne efekty w trakcie trzymiesięcznej kuracji.

Oczywiste jest, że indywidualny cykl treningowy i predyspozycje organizmu mają wpływ na osiągane wyniki. Dlatego też odżywka na masę mięśniową Somatodrol została opracowana w taki sposób, by zwiększać wydajność energii i wydalanie amoniaku, znacznie redukując zmęczenie. Somatodrol to także eliminacja skurczów i napięcia mięśniowego.

Stosując Somatodrol na masę mięśniową uzyskuje się pewność, że organizm dostaje substancje niezbędne do wytworzenia większej ilości testosteronu (nawet o 30%) i hormonu wzrostu HGH (o 26%)  w sposób naturalny, bez skutków ubocznych wywołanych sterydami anabolicznymi.

odżywki dla sportowców

Jego skuteczność i wciąż rosnąca popularność sprawiła, że suplement na masę mięśniową Somatodrol jest pionierem na rynku odżywek na budowę masy mięśniowej. Sami zainteresowani przyznają, że kuracja przyniosła nie tylko widoczne i zarysowane mięśnie, więcej masy mięśniowej, ale także wzrost siły i zwiększone libido.

Producent zaleca, by przyjmować 1 lub 2 kapsułki Somatodrolu dziennie, na czczo popijając dużą ilością wody.

 

Polub i udostępnij:
fb-share-icon45
17

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress