Easy Black Latte. Kawa z węglem leczniczym

Niegdyś wszystkie staruszki we własnej domowej apteczce trzymały aktywny węgiel w postaci ciemnych pastylek. Na wiele lat zapomniano o tych szczególnych właściwościach oraz znakomitej skuteczności, po to, by dziś powtórnie zacząć uznawać efektywność leczniczego węgla, który jest określany również jako węgiel aktywny bądź węgiel aktywowany. Kawa Easy Black Latte w swoim składzie zawiera węgiel leczniczy. 

easy black latte

Aktywny węgiel posiada pożyteczne dla organizmu działanie, i jeśliby tak połączyć je ze swoimi ulubionymi codziennymi zwyczajami, co z tego mogłoby wyniknąć? O tym za chwilę. Wcześniej poznajmy jakie zalety ma aktywny węgiel, jakie jest jego zastosowanie oraz czemu warto go stosować?

Właściwości leczniczego węgla:

  • ułatwia wyeliminować wzdęcia, niestrawność,
  • przezwycięża biegunki i zatrucia żywieniowe,
  • pokonuje przebarwienia zębów charakterystyczne przeważnie u osób pijących duże ilości kawy czy palących papierosy,
  • pomaga poradzić sobie z zatruciami farmaceutykami i związkami chemicznymi,
  • wspiera oczyszczanie organizmu poprzez eliminację toksyn,
  • wycisza podrażnienia cery oraz przyspiesza gojenie się.
  • koryguje odcień cery, głównie w przypadku skóry tłustej i pokrytej przebarwieniami.

Zastosowanie węgla leczniczego

Węgiel leczniczy wykorzystywany jest szczególnie w kosmetyce – użytkowany jest w maseczkach oczyszczających lub podczas zabiegu rozjaśniania zębów. Posiada również szeroko pojmowane zastosowanie w opanowywaniu wszelkich dysfunkcji układu żywnościowego. Węgiel aktywny polecany jest w przypadku leczenia:

biegunek – aktywny węgiel ma właściwości spajające, dzięki temu wchłania toksyny oraz bakterie wywołujące biegunkę a wraz z nimi jest wydzielany z organizmu. Zapełnia również powierzchnią osłonową błonę śluzową przewodu pokarmowego oraz ochrania ją przed niebezpiecznymi substancjami.

 

>> SPRAWDŹ AKTUALNĄ CENĘ KAWY Z WĘGLEM LECZNICZYM EASY BLACK LATTE <<

 

zatruć pokarmowych – aktywny węgiel łączy nie tylko bakterie i toksyny. Pomaga także uwolnić układ pokarmowy od substancji chemicznych, jakimi został zanieczyszczony. Należy jednak mieć świadomość, że węgiel aktywny musi być zaaplikowany do 1 godz od zażycia toksyny i jego dawka powinna być chociaż dziesięć razy większa od ilości trucizny.

nadwagi – węgiel leczniczy pochłania również kwasy tłuszczowe z posiłków oraz zapobiega ich wchłanianiu. Zarazem pomaga uwolnić układ od odkładających się w nim toksyn, w związku z czym wpływa pozytywnie na usprawnienie procesów trawiennych.

Easy Black Latte – kawa z węglem leczniczym

Doskonałym wyjściem, szczególnie dla miłośników kawy jest Easy Black Latte. Jest to pyszna rozpuszczalna kawa, zawierająca w składzie węgiel leczniczy, dzięki czemu bez odstępowania od swojego zwyczaju wypijania porannej kawy można wspomóc trawienie, dając organizmowi optymalną porcję węgla leczniczego, który wyeliminuje z niego niekorzystne substancje, odbuduje prawidłową pracę przewodu pokarmowego i nie pozwoli, by kwasy tłuszczowe stały się przez niego wchłonięte. Dzięki temu kawa zapewnia organizmowi świetny detoks, anulując przy tym również wzdęcia i uczucie ociężałości.

easy black latte

W składzie Easy Black Late znaleźć także można olej MCT. Jest to olej, zawierający dobre dla organizmu średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które nie gromadzą się jako tłuszcz, natomiast są źródłem energii. Oprócz tego olej MCT wspiera przebieg termogenezy, inaczej przemiany tłuszczu w energię. Korzyścią, którą dostarcza olej MCT jest także dłużej trwające uczucie nasycenia, co sprawia, że dłużej nie odczuwamy głodu, dzięki czemu jemy lżejsze porcje pokarmów.

Jeden komentarz

  1. miałam okazję spróbować jej u znajomej. w smaku bardzo dobra, wspominam o tym, gdyby ktoś miał obawy, że węgiel aktywny wpływa na smak kawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.