Jak zwiększyć libido u kobiet? Tabletki Femmax

Libido, czyli popęd seksualny, to inaczej potrzeba podejmowania aktywności seksualnej. Nie można stwierdzić jaki poziom powinno ono wynosić, ponieważ jest to kwestią indywidualną każdej osoby. Obniżenie libido może doprowadzić do ochłodzenia relacji w związku, dlatego tak często zadawanym pytaniem seksuologom jest, jak zwiększyć libido u kobiet? Odpowiedzi na to pytanie jest kilka. 

jak zwiększyć libido u kobiet

Jak zwiększyć libido u kobiet?

Na poziom libido wpływają przede wszystkim hormony, czynniki psychiczne, społeczne oraz wiek. Nieprawidłowe stężenie hormonów płciowych, nieregularny tryb życia, stres, używki – wszystko to razem może mieć negatywny wpływ na odczuwanie pożądania.

Już nawet tematów dowcipów stał się powszechnie znany tekst “boli mnie głowa”. Niestety nie jest do śmiechu parom, którym do sypialni wdarła się rutyna i oziębłość. Odmawiając seksu zwiększamy ryzyko zdrady, a same oddalamy się od swojego partnera. W sypialni jednak nie chodzi o to, by robić coś wbrew sobie i jeśli faktycznie nie mamy ochoty na seks, nie powinnyśmy zmuszać się do niego, tylko dlatego, że partner nalega.

Możemy jednak wpłynąć na poprawę naszego libido i przywrócić płomień, który towrzyszył nam na poczatku związku.

tabletki femmax

Tabletki Femmax to suplement diety, który za sprawą starannie zbilansowanych składników zwiększa libido u kobiet, potęguje doznania oraz zapewnia dłuższe i łatwiej osiągalne orgazmy.  Wystarczy zażyć jedną tabletkę na ok. 30 minut przed aktywnością seksualną, by znów poczuć się jak bogini seksu. Femmax posiada składniki wyłącznie naturalnego pochodzenia, dzięki czemu nie wywołuje efektów ubocznych i jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu.

Ochotę na seks można zwiększyć także takimi zwykłymi czynnościami, jak odrobina odpoczynku, nowa bielizna, dzięki której poczujemy się piękne i atrakcyjne, aktywność fizyczna, która przywróci formę i dobry nastrój, czy lampka wina wypita z partnerem podczas seansu ulubionego filmu lub serialu.

Warto pamiętać, że nasz związek zbudowany jest z setek zwyczajnych czynności, którym na co dzień nie przywiązujemy wagi. Masaż stóp po ciężkim dniu pracy, czy niespodziewany buziak skradziony podczas czytania gazety. Wszystko to buduje nasze relacje i wpływa na to, jak postrzegamy się również w sypialni. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.