Metadrol – 60 kaps.

Cena: 229 PLN
Teraz tylko: 209 PLN
szt.

metadrol

Tabletki Metadrol zapewniają:

 • szybki przyrost masy mięśniowej
 • większą siła mięśni
 • łagodzenie zakwasów
 • zwiększenie wytrzymałości
 • poprawę wyników i osiągnięć
 • szybsze spalanie tłuszczu
 • szybsza regeneracja mięśni
 • nie zawierają nielegalnych substancji

 Jak stosować Metadrol?

Odżywkę należy przyjmować każdego dnia po 1 kapsułce dwa razy dziennie po posiłku, popijając dużą ilością wody. W dni beztreningowe druga dawka powinna być spożyta w godzinach popołudniowych. Następnie zalecane jest zwiększenie dawki w zależności od tolerancji organizmu, dochodząc do dawki 6 kapsułek dziennie.

 Metadrol w swoim składzie zawiera:

 • HGRX-3[2-Hydry-3-Methox 0H2] Proprietary Blend
 • Buzdyganek naziemny(Tribulus Terrestris)
 • Kofeina

Unikalna formuła HGRX-3[2-Hydrxy-3-Methox 0H2] uruchamia znaczną aktywność anaboliczną, dzięki temu dżywka na masę mięśniową Metadrol jest istotnym elementem planu treningowego światowej sławy sportowców, ponieważ umożliwia wychodzenie ponad wartości progowe. Metadrol pomaga mięśniom osiągać maksymalne korzyści z każdego powtórzenia, a więc każda sesja ćwiczeń przynosi coraz większe osiągnięcia.

Metadrol to odżywka, która dostarcza organizmowi komplet niezbędnych składników odżywczych i katalizatorów, pozwalających spalić tworzący się kwas mlekowy. Efektem tego jest zwiększenie wytrzymałości, znaczny wzrost siły, niezrównana elastyczność i przyspieszenie regeneracji mięśni.

Tabletki Metadrol wpływają na szybki przyrost masy mięśniowej, zwiększają siłę mięśni i wytrzymałość, a dzięki temu poprawiają wyniki i osiągnięcia. Suplementy i odżywki na masę mięśniową, mogą powodować sztywnienie i zmniejszać elastyczność. Metadrol zawiera składniki, które chronią włókna mięśniowe i umożliwią nie tylko szybszy wzrost ich siły, lecz również elastyczności.

 najleprze odzywki na mase

„Wielki szacun dla producenta i jedno zasadnicze pytanie – dlaczego tak mało sklepów sprzedaje Metadrol? O tych tabletkach czytałem na forum. Sporo osób zachwalało szybkie efekty więc musiałem zamówić do przetestowania. Rezultaty przerosły moje oczekiwania. Dwa kilo czystych mięśni w miesiąc i zmniejszony obwód w pasie. Zaczynam drugi miesiąc i liczę na dobrą powtórkę :)” Bartek 29 lat

„Od zawsze miałem problem z wybudowaniem dobrej muskulatury. W sumie nie ćwiczyłem jakoś dużo, ale to chyba przez mój metabolizm. Czytałem sporo w internecie na temat szybkich rezultatów na siłowni i trafiłem na stronę Metadrolu. Znalazłem wiele dobrych komentarzy i po namowie mojego bardziej doświadczonego kumpla zamówiłem. Skończyłem trzy miesiące suplementacji i najbardziej zauważyłem rozrost pleców (sporo się podciągam), klatki i barków. Dodatkowo siła skoczyła mi w górę o ok 20%.” Błażej 21 lat

SPRAWDŹ PROMOCYJNE ZESTAWY NA STRONIE PRODUCENTA!

KLIKNIJ!

PAMIĘTAJ, że zawsze możesz skorzystać z pomocy naszych konsultantów. Chętnie pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszy dla Ciebie suplement. Możesz także złożyć zamówienie telefnicznie kontaktując się z nami pod numerem telefonu: 730 991 830.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.