Dieta na odchudzanie – 5:2 Booster Diet.

Trud odchudzania i zrzucania zbędnych kilogramów znany jest bardzo wielu osobom. Pomysłów na odchudzanie, rygorystycznych diet w mediach nie brakuje. Jednak jak wybrać tę, która w bezpieczny i zarazem skuteczny sposób pozwoli cieszyć się zgrabną figurą?

dieta na odchudzanie

Nowym sposobem na odchudzanie, bijącym obecnie rekordy popularności nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie, jest Dieta 5:2 Booster Diet.

Swą skuteczność i popularność zawdzięcza prostym zasadom: pięć dni w tygodniu można jeść bez ograniczeń, natomiast w pozostałe dwa dni zalecana jest mini głodówka.

Wieloletnie badania dowiodły, że krótkotrwałe głodówki nie tylko pomagają pozbyć się nadmiaru kilogramów, ale także maja znaczący wpływ na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi, oraz podnoszą wrażliwość człowieka na działanie insuliny.

Spalacz tłuszczu

W trakcie trwania diety nie należy spożywać więcej niż 600 kalorii w przypadku mężczyzn i 500 w przypadku kobiet. Dietę w dni postne należy wesprzeć o produkty białkowe, popijając dużą ilością wody mineralnej. Należy pamiętać, że dni postne powinny następować jeden po drugim.

Suplement wspomagający odchudzanie 5:2 Booster Diet opracowany został zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Te specjalne formuły trafiają w potrzeby obydwu płci.

Ten środek odchudzający zwalcza apetyt i eliminuje uczucie głodu, zwiększa efektywność spalania tłuszczu oraz uzupełnia minerały i witaminy, dostarczając tym samym organizmowi energii.

Ponadto tabletki wspomagające odchudzanie 5:2 Booster Diet wyrównują gospodarkę hormonalną w trakcie odchudzania, oraz co ważne dla kobiet, gwarantują zdrowe włosy, skórę i paznokcie.

Formuła dla mężczyzn tego preparatu na odchudzanie poprawia libido stabilizując poziom popędu seksualnego oraz dba o odpowiedni poziom testosteronu, chroniąc mięśnie przed efektami odchudzania.

5:2 Booster Diet to zarazem dieta i skuteczny suplement wspomagający odchudzanie. Jest całkowicie bezpieczny dla organizmu, ponieważ jego głównym składnikiem jest unikalna mieszanka ziół i ekstraktów z dalekowschodnich roślin, których działanie spowalnia absorpcję pokarmów dostarczanych organizmowi. Pokarm jest trawiony dłużej, eliminuje to uczucie głodu, a stopniowo uwalniane cukry likwidują ataki zmęczenia charakterystyczne dla głodówek.

5:2 Booster Diet to nie tylko spadek wagi, obniżenie poziomu cholesterolu, ale również detoksykacja organizmu i przede wszystkim zaskakujące efekty, które pozwolą na zachowanie zgrabnej sylwetki bez efektu jo-jo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.