Recenzje produktów

Odżywka do rzęs Miralash. Przedłużanie rzęs czy serum?

Przedłużanie rzęs robi ogromną furorę wśród kobiet, które uwielbiają uwodzić spojrzeniem. Kiedy jednak z jakichś powodów trzeba zrezygnować z przedłużania rzęs w studiach urody, wówczas z pomocą przychodzi odżywka do rzęs. Warto jednak wiedziać, po jaką sięgnąć, by nie zaszkodzić sobie i swoim oczom.

odżywka do rzęs

Negatywne skutki przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs rzeczywiście zapewnia oczom efekt wow, niestety warto przed podjęciem decyzji o przedłużeniu rzęs poznać jego negatywne strony.

  • klej wywołuje stany alergiczne – u niektórych osób swędzenie oczu, zaczerwienienie, a nawet opuchnięcie występuje już po pierwszym kontakcie oczy z klejem, który jest stosowany podczas przedłużania rzęs. W innych przypadkach stany alergiczne pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu tygodniach. Należy pamiętać, że sztuczne rzęsy to ciało obce, które ma bezpośredni kontakt z naszymi powiekami, dosłownie milimetr od oczu.
  • słabsze i częściej wypadające rzęsy – niezależnie od metody, przedłużanie czy zagęszczanie, bardzo obciąża naturalne rzęsy. Powoduje ich wypadanie w znacznie szybszym tempie niż naturalny proces “wymiany” rzęs. Ciągłe przedłużanie rzęs sprawia, że sztuczne rzęsy są przyklejane do zbyt młodych i delikatnych rzęs, nie dajac im szansy nabrania sił i rzeczywistej długości. Nie myślimy o tym, dopóki nasze oczy zdobią sztuczne rzęsy, jeśli jednak na jakiś czas z nich zrezygnujemy, przekonamy się jak bardzo inwazyjny był to zabieg.
  • częste i drogie wizyty. Przy pierwszym zabiegu przedłużania rzęs zapewne każda z kobiet usłyszała, że kolejna wizyta powinna odbyć się za 3-4 tygodnie w celu uzupełnienia ubytków. Jednak im dłużej poddajemy się zabiegowi, tym częściej trzeba odwiedzać gabinet z celu uzupełnienia coraz częściej pojawiających się ubytków. Czasami okazuje się, że uzupełniaie konieczne jest po 10-14 dniach, a więc miesięcznie są to dwie wizyty kosztujące nawet w granicach 150-200zł.
  • brak odpowiedniej higieny. Niestety wykonanie starannego demakijażu w okolicach oczu jest niewykonalny. Choć na pewno każda z pań, która poddała się zabiegowi, otrzymała szczoteczkę do czesania rzęs oraz dokładne instukcje, jak dbać o higienę oczu, szybko przekonała się, że wcale to nie jest takie proste bez naruszenia stanu rzęs. W ciągu dnia na rzęsach osadza się setki bakterii, pył i kurz. Odpowiednia higiena wymaga dotarcia do okolic rzęs i starannego pozbycia się tych czynników, które równiez mogą powodować podrażnienia oczu. Właściwy demakijaż oczu i pielęgnacja powodują naruszenie rzęs i przyspieszenie ic wypadania.

Odżywka do rzęs Miralash

Po rezygnacji z przedłużania rzęsy są krótkie, delikatne i bardzo wrażliwe. Praktycznie niewidoczne i niestety trzeba poczekać minimum 4 tygodnie, by włoski nabrały sił i odpowiedniej długości. Można jednak przyspieszyć ten proces stosując niezawodną odżywkę do rzęs Miralash.

Miralash to serum do rzęs przeznaczone dla kobiet, które pragną jak najszybciej odzyskać zdrowe i długie rzęsy, ale także dla tych, które nigdy nie stosowały przedłużania rzęs, ale zawsze marzyły, o zalotnym spojrzeniu.

Miralash wydłuża i zagęszcza rzęsy, odżywia je, wzmacnia i zapobiega ich wypadaniu. Co najważnijsze, nie wywołuje alegrii, nie podrażnia oczu i gwarantuje zadowalające efekty.

Miralash należy stosować codziennie po wykonaniu wieczornego demakijażu. Odżywkę nakładamy u nasady górnych rzęs za pomocą aplikatora, w taki sam sposób, w jaki stosuje się eyeliner. Jedno opakowanie serum do rzęs Miralash zawiera 3 ml odżywki, co zapewnia 4-5 miesięcy codziennego stosowania.

Odżywka do rzęs Miralash jest do nabycia w naszym sklepie TUTAJ lub bezpośrednio na stronie producenta TUTAJ.

Polub i udostępnij:
fb-share-icon45
17

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress