Recenzje produktów

Perfumy z feromonami Love&Desire

Feromony to bezwonne substancje, naturalnie wydzielane przez wszystkie organizmy żywe. To właśnie dzięki nim zwierzęta dobierają się w pary, i to właśnie ich zasługa, że jedne osobniki wydają się atrakcyjniejsze i mają większe powodzenie niż pozostałe. Żebyśmy my – ludzie nie byli gorsi, również posiadamy zdolność wytwarzania feromonów. Nie wszystkich jednak natura obficie obdarzyła możliwością przyciągania dzięki tym substancjom, dlatego zespół naukowców, którzy zapewne mieli problemy z powodzeniem u kobiet, opracował recepturę składającą się ze związków chemicznych, dzięki którym można osiągnąć taki sam efekt, jaki gwarantują naturalne feromony. Tak właśnie działają perfumy z feromonami. 

perfumy z feromonami

Mężczyzna z wysokim stężeniem feromonów uważany jest za bardziej męskiego, seksownego, dającego poczucie bezpieczeństwa, z kolei kobieta ma wewnętrzny urok i seksapil, któremu żaden mężczyzna się nie oprze.

Perfumy z feromonami Love&Desire to w tym momencie najpopularniejsze i zapewne najlepsze feromony dostępne na naszym rynku. W eleganckim, gustownym i poręcznym flakoniku skrywa się delikatny zmysłowy zapach owoców cytrusowych, drzewa cedrowego, kwiatów frezji i wanilii. Choć głównym składnikiem perfum są oczywiście 4 najsilniejsze feromony: Androstrenol, Androstenon, Androsteron i Androstadienon.

Seria perfum Love&Desire to feromony dla kobiet i dla mężczyzn. Prezentowane przeze mnie są wersją dla kobiet. Niebieski design przeznaczony jest dla panów.

Feromony działanie

To było moje pierwsze spotkanie z feromonami. Od razu zostałam rzucona na głęboką wodę i miałam możliwość wypróbowania tych najlepszych, najpopularniejszych i w ogóle naj.

Przy ocenie wzięłam pod uwagę wygląd, zapach, zastosowanie, ale przede wszystkim działanie.

Wystarczy delikatnie skropić nadgarstek, szyję lub zagłębienie łokcia perfumami Love&Desire, aby po całym pomieszczeniu rozszedł się eteryczny, nasycony erotyzmem zapach. Serio. I nie jest to drażniący po pewnym czasie nozdrza swąd, a pobudzający, ponętny aromat.

Najmniejszy flakonik mieści w sobie 15ml perfum, które nawet przy codziennym stosowaniu śmiało może wystarczyć na 2 miesiące. Dostępne są jednak opakowania po 50 i 100ml dla nierozdrabniających się osób 🙂 Ja prezentuję flakonik 15ml.

Perfumy z feromonami

Choć feromony są niewyczuwalne, poprzez receptory węchowe, impulsy z informacją o nich docierają do ośrodkowego układu nerwowego otaczających nas osób. Na męża zadziałały niezwykle skutecznie. Podobnie chyba na dwóch panów, którzy uprzejmie i z pełną życzliwością przepuścili mnie w kolejce i jednego pana, który mimo towarzystwa prawdopodobnie małżonki, obdarzył mnie niezwykle zalotnym uśmiechem. Wszystko za sprawą kilku kropel mieszanki zaaplikowanej przed wyjściem z domu.

Prosty, elegancki flakonik, przyjemny zapach i skuteczność już po pierwszej aplikacji przekonały mnie, że jest to inwestycja warta uwagi, zwłaszcza dla osób, które w tłumie czują się niezauważalne, bezbarwne i zagubione.

Love&Desire pomoże przywrócić pewność siebie, przyciągnąć uwagę i wzbudzi zainteresowanie, a to już pierwszy krok do sukcesu.

Podsumowując, feromony Love&Desire śmiało można zabrać ze sobą na randkę czy spotkanie biznesowe. Bez wątpienia ich działanie wzbudzi zainteresowanie płci przeciwnej, subtelny zapach zaintryguje, a my osiągniemy zamierzony cel. Mały flakonik feromonów powinien być stałym bywalcem damskiej torebki czy kosmetyczki, bo nigdy nie wiemy, kiedy przyda nam się odrobina magii, by oczarować, a raczej zaczarować męskie grono.

Zachęcam więc do wypróbowania, przekonania się i wyrażenia własnej opinii.

Poniżej linki do feromonów Love&Desire:

Love&Desire for Woman,
Love&Desire for Man.

Polub i udostępnij:

6 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress