Recenzje produktów, ZDROWIE

Zabieg wybielania zębów z iBright.

Wszyscy wiemy, że codzienne mycie zębów to podstawa higieny jamy ustnej. Co zrobić, gdy dobrze dobrane szczoteczka i pasta, używanie nici dentystycznych, płynów do płukania ust, czy zabiegi u stomatologa to wciąż mało?

zabieg wybielania zębów

Piękne zęby bez kamienia i osadu to efekt zabiegów oczyszczających. Kiedy na zębach tworzy się żółty osad powstający z resztek jedzenia, bakterii znajdujących się w jamie ustnej oraz substancji zawartych w ślinie, oznacza to, nadszedł czas na oczyszczenie płytki nazębnej. Osad nieusuwany regularnie powoduje powstawanie kamienia nazębnego.

Początkowo jest on widoczny tylko w postaci ciemniejszej obwódki przy krawędzi dziąseł. Może on stać się przyczyną chorób przyzębia. Jeśli kamień nazębny już się utworzy można skutecznie go usunąć tylko w gabinecie, podczas zabiegu zwanego scalingiem. Najlepsze efekty daje scaling ultradźwiękowy. Aby usunąć tez miękki, ciemny osad, który gromadzi się w przestrzeniach, do których nie może dotrzeć skaler, potrzebne jest również piaskowanie.

Wielu dorosłych nie zdaje sobie sprawy, że zaczerwienienie lub niewielkie krwawienie podczas szczotkowania lub czyszczenia nitka dentystyczną mogą być oznaką problemów z dziąsłami.

Na ich pojawienie się maja wpływ bakterie płytki nazębnej znajdującej się na linii dziąseł. Wytwarzają one toksyny, które wywołują reakcję układu odpornościowego objawiającą się zaczerwienieniem, a w końcu krwawieniem dziąseł, które jeśli jest nie leczone może powodować utrzymujące się stany zapalne dziąseł, tkanki przyzębia i ostatecznie utratę zębów.

Z kolei pasta do zębów nie powinna być zakupem z przypadku. Należy wybrać taką, która oprócz czyszczenia zębów, ma także inne właściwości. Jeśli zależy nam na wybieleniu zębów niezbędna jest pasta wybielająca, która zdecydowanie lepiej niż zwykła usuwa osad.

Profesjonalnym produktem do wybielania zębów jest unikalny preparat iBright, dzięki któremu w zaledwie kilka dni w sposób bezbolesny i skuteczny zęby stają się jaśniejsze i pięknie błyszczą.

 Zabieg wybielania zębów wcale nie musi się odbywać w gabinecie stomatologicznym, dzięki produktom wybielającym zęby można wykonać kosmetyczne wybielenie zębów w domu.

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress