Recenzje produktów

Kolagen morski w proszku – Premium Collagen 500

Kolagen morski w proszku pozyskiwany z ryb jest najbardziej zbliżony swoją budową do kolagenu w organizmie człowieka. Cząsteczka kolagenu morskiego jest mniejsza, dzięki temu jego wchłanialność jest najwyższa spośród różnych typów kolagenów, takich jak kolagen wołowy czy kolagen drobiowy. Po 25 roku życia nasz organizm zmniejsza produkcję kolagenu, co oznacza, że organizm narażony jest na efekty procesu starzenia się. Niedobór kolagenu wpływa na stan kości i stawów, może powodować alergie skórne, osłabia cebulki i powoduje wypadanie włosów, osłabia kondycję skóry, paznokci i włosów, a także zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia rozstępów, cellulitu czy przebarwień.

kolagen morski w proszku

Kolagen morski w proszku – jaki wybrać?

Premium Collagen 500 to kolagen morski połączony z witaminą C, która zapewnia jeszcze lepsze działanie produktu – wspiera prawidłową produkcję kolagenu. Dwie łyżki proszku należy rozrobić raz dziennie w soku, jogurcie lub letniej wodzie. Dzięki temu chronimy komórki przed stresem oksydacyjnym, redukujemy zmarszczki, pozbywamy się przebarwień, zapewniamy właściwe funkcjonowanie skórrze oraz produkcję kolagenu.

Należy także wspomnieć, że odpowiednia zwartość kolagenu w organizmie, którą zapewnia Premium Collagen 5000 poprawia także krążenie i funkcjonowanie naczyń krwionośnych, a także wzmacnia włosy, skórę i paznokcie.

Wygodna forma stosowania produktu i jego wysoka skuteczność sprawiły, że Premium Collagen 5000 zyskuje coraz większe uznanie nie tylko na rynku krajowym, ale również zagranicznym.

Kondycja włosów, skóry i paznokci poprawia się po zaledwie kilkunastu dni od rozpoczęcia kuracji, jednak, by dostrzec wymierne rezultaty preparat trzeba stosować minimum cztery tygodnie. Należy pamiętać, że dobra kondycja włosów, skóry i paznokci jest bardzo ważna, dlatego kolagen morski w proszku warto stosować przynajmniej dwa razy w tygodniu po zakończeniu kuracji, by efekty utrzymały się niezmiennie.

Polub i udostępnij:
fb-share-icon45
17

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress