Masa mięśniowa, SKLEP

Probolan 50 – 60 kaps.

Cena: 199 PLN
Teraz tylko: 179 PLN
szt.

probolan 50Odżywka Probolan 50:

  • przyspiesza przyrost masy mięśniowej,
  • zwiększa wytrzymałość organizmu,
  • dodaje siły i motywacji,
  • zmienia tłuszcz w mięśnie,
  • pierwsze dostrzegalne efekty już po 48 godzinach,
  • jest w pełni legalna,
  • zawiera składniki wyłącznie naturalnego pochodzenia,
  • polecana przez sportowców i kulturystów,
  • zawiera epihydroxetiolan-17-ester matrix
  • nie wywołuje efektów ubocznych,

Najważniejszą cechą odżywki Probolan 50 jest przede wszystkim bardzo szybki wzrost masy mięśniowej a także natychmiastowy wzrost siły. To właśnie wzrost energii, a także poprawa naturalnej wytrzymałości są efektem jakiego można spodziewać się podczas stosowania produktu Probolan 50. Dodatkowym atutem jest fakt, żeodżywka powoduje także zwiększenie testosteronu o więcej niż 100% ! Zaledwie po 48 godzinach od pierwszego zastosowania zauważysz już pierwsze efekty.

Probolan 50 to unikalna kompozycja składników usprawniających metabolizm oraz poprawiających gospodarkę hormonalną twojego organizmu. Jest to jedyny legalny anabolik w dodatku najmocniejszy, stworzony do budowania masy mięśniowej, o której zawsze marzyłeś.

Jakie składniki zawiera Probolan 50?

Najważniejszym składnikiem Probolanu 50 jest epihydroxetiolan-17-ester matrix, który jest odpowiedzialny za przyrost masy mięśniowej. Ta substancja stymuluje także przysadkę mózgową, a to właśnie ona odpowiedzialna jest za wydzielanie hormonu odpowiedzialnego za metabolizm.

Jak stosować Probolan 50?

Zażywanie odżywki Probolan 50 można dostosować do własnych potrzeb i własnego celu, któy chcemy osiągnąć, ponieważ producent podaje aż trzy możliwe warianty przyjmowania jej.

Wariant pierwszy: Kuracja trwa 5 tygodni. W pierwszym tygodniu stosuje się po 1 tabletce, w drugim po 2, natomiast w trzecim zalecane są już 3 tabletki. W czwartym tygodniu redukujemy dawkę do 2 tabletek, a w piątym wracamy do 1 tabletki na dzień.

Wariant drugi: Kuracja trwa 10 tygodni. Przez pierwszy tydzień należy stosować 2 tabletki dziennie. Przez 7 kolejnych tygodni bierzemy po 3 tabletki, w tygodniu 9 zmniejszamy ilość do 2, natomiast w ostatnim tygodniu przyjmować należy po 1.

Wariant trzeci: Jedynie dla profesjonalistów – należy skonsultować to ze specjalistą – kuracja trwa 16 tygodni.

W przypadku gdy w ciągu jednego tygodnia spadek wagi przekroczy 6 kilogramów należy zmniejszyć dawkowanie do 1 tabletki na dzień!

 

„ Idealnie pompuje mięśnie w trakcie treningu. Już po tygodniu stosowania zauważyłem wzrost masy, oczywiście tej mięśniowej – wskazówka na wadze podskoczyła a tłuszczu nie widać, nie mogę doczekać się efektów po skończeniu 5 tygodniowego cyklu”. Marcin 23 lata

 „ Chociaż nie miałem pewności co do tego produktu przed rozpoczęciem stosowania, teraz mogę śmiało stwierdzić – jest rzeźba, są mięśnie, jest moc!” Wiktor 25 lat

SPRAWDŹ PROMOCYJNE ZESTAWY NA STRONIE PRODUCENTA!

KLIKNIJ!

PAMIĘTAJ, że zawsze możesz skorzystać z pomocy naszych konsultantów. Chętnie pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszy dla Ciebie suplement. Możesz także złożyć zamówienie telefnicznie kontaktując się z nami pod numerem telefonu: 730 991 830.
Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress