Tabletki Stabliss – 60 kaps.

Cena: 139 PLN
Teraz tylko: 119 PLN
szt.

tabletki stablissTabletki Stabliss

  • zmniejszają poziom stresu,
  • pobudzają produkcję hormonów szczęścia,
  • stabilizują ciśnienie,
  • wzmacniają układ odpornościowy,
  • poprawiają wytrzymałość psychofizyczną,
  • eliminują zaburzenia snu,
  • poprawiają nastrój,
  • eliminują skutki wywoływane przez stres,

  

Dla kogo jest Stabliss?

Jeśli żyjesz w ciągłym biegu, masz stresującą pracę i wiele spraw na głowie zapewne na co dzień spotykasz się ze stresem. Przyspieszony oddech, bicie serca, ucisk w żołądku, niepokój, lęk, problemy z koncentracją – w taki właśnie sposób Twój organizm reaguje na stresujące sytuacje. Dzięki Stabliss istnieje sposób aby sobie z tym poradzić. Przyjmując regularnie Stabliss pozbędziesz się negatywnych skutków życia pod presją.

Skład Stabliss

W skład tabletek Stabliss wchodzą wyłącznie w pełni naturalne składniki najwyższej jakości.Wszystkie substancje zawarte w suplemencie pochodzą z upraw prowadzonych przez certyfikowanych producentów, którzy specjalizują się w hodowli ziół i roślin dla celów dietetycznych i medycznych. Podstawowym składnikiem są jagody acai – owoce o unikatowych właściwościach.

Dawkowanie Stabliss

Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek dziennie wieczorem przed snem. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W opakowaniu jest 60 tabletek, co wystarcza na miesięczną kurację. Należy jednocześnie pamiętać, że suplement nie zastąpi zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

SPRAWDŹ PROMOCYJNE ZESTAWY NA STRONIE PRODUCENTA!

KLIKNIJ!

Opinie o Stabliss 

“Mam stresująca pracę i wiele zajęć poza nią, mój organizm zaczął się buntować więc zaczęłam szukać czegoś wspomagające i znalazłam ten suplement. Naprawde działa, już nie poddaje się stresowi każdy dzień jest łatwiejszy.” Renata 39 lat

 “Miałam ostatnio strasznie dużo stresu w pracy, nie dawałam rady, nawet odczuwałam nerwowy ucisk pod piersiami.Szukałam czegoś o naturalnym składzie co by mnie zrelaksowało i pozwoliło spokojnie się wyspać bez nerwowego wybudzania w nocy i trafiłam. Dla mnie Stabliss jest ok”.  Helena 41 lat

PAMIĘTAJ, że zawsze możesz skorzystać z pomocy naszych konsultantów. Chętnie pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszy dla Ciebie suplement. Możesz także złożyć zamówienie telefnicznie kontaktując się z nami pod numerem telefonu: 730 991 830.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.