KULTURYSTYKA, Recenzje produktów

Tabletki na masę mięśniową – Metadrol.

 Powiększenie masy mięśniowej,  to cel nie tylko każdego kulturysty, ale również amatorów uprawiających sporty siłowe. Oczywiście nie ulega wątpliwości, że niezbędny jest tu wysiłek fizyczny, czy specjalna dieta bogata w białka i węglowodany.

tabletki na masę mięśniową

Zasadniczą rolę odgrywa jednak technika ćwiczeń. Ćwiczenia na masę należy dostosować tak, aby możliwie najmocniej pobudzić tę partię mięśni, którą chcemy wyrzeźbić.  W zależności od typu budowy ciała sztuka ta jednym wychodzi łatwiej, innym trudniej. Jednak stosując się do kilku podstawowych zasad treningu, regeneracji i właściwej diety trudny cel jest do osiągnięcia. Wielu zainteresowanych rzeźbieniem pięknej sylwetki sięga po różnego rodzaju odżywki na masę czy suplementy na masę.

Bardzo popularnym suplementem na masętabletki na masę mięśniową Metadrol. Przeznaczony jest dla osób, które regularnie ćwiczą i próbują spalić swoją tkankę tłuszczową. W swoim składzie łączy on wartościowe składniki odżywcze i związki chemiczne odpowiedzialne za hamowanie kwasu mlekowego powodującego zakwasy.

Ta odżywka na masę podnosi poziom ATP (stanowi nośnik energii chemicznej, używanej w metabolizmie komórki), odpowiada za wysoki poziom testosteronu, wzmacnia stan anaboliczny, przyspiesza budowę mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową w organizmie. Ponadto przyspiesza proces regeneracji, dba o utrzymanie optymalnego poziomu hormonów do budowy czystej masy mięśniowej oraz zwiększa cyrkulację krwi (krew roznosi tlen i substancje odżywcze, dlatego tak ważny jest jej prawidłowy obieg).

Decydując się na zażywanie odżywek dla sportowców, odżywek na masę dla początkujących, białko na masę mięśniową czy jakikolwiek zestaw odżywek na przyrost masy, pamiętać należy, że suplementy na siłę są tylko dodatkiem w  całym  procesie wzmacniania mięśni. Odżywki na masę mięśniową swą skutecznością i bezpieczeństwem zażywania zaskarbiły sobie już bardzo liczne grono zażywających, a ich pozytywne opinie dowodzą, że trening, dieta i najlepsze odżywki na masę mięśniową pomogą osiągnąć cel szybciej.

Producent zaleca by zażywać jedną kapsułkę dwa razy dziennie po posiłku popijając dużą ilością wody. W dni beztreningowe drugą dawkę zaleca się zażyć w godzinach popołudniowych.  Zwiększenie dawki odbywa się w zależności od tolerancji organizmu, maksymalna dawka to 6 kapsułek dziennie.

Polub i udostępnij:
fb-share-icon45
17

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress