Untoxin – 60 kaps.

Cena: 199 PLN
Teraz tylko: 189 PLN
szt.

untoxin

 Tabletki Untoxin

  • przyspieszają metabolizm,
  • oczyszczają organizm z toksyn,
  • eliminują złogi w jelitach,
  • usprawniają pracę narządów wewnętrznych,
  • poprawiają koncentrację i samopoczucie,
  • redukują tkankę tłuszczową,
  • eliminują wzdęcia i zaparcia,
  • zawierają składniki wyłącznie naturalnego pochodzenia,
  • oczyszcza wątrobę i nerki,
  • obniża cholesterol.

 Jak działa detoksykacja z Untoxin?

Składniki zawarte w kapsułkach Untoxin pozwalają pozbyć się szkodliwych substancji z organizmu, które gromadzą się w organizmie w wyniku stosowania niewłaściwej diety, a także zanieczyszczeń.

Untoxin usuwa wszelkie toksyny i złogi, oczyszcza wątrobę oraz nerki, Przyspieszając przemianę materii i pracę wszystkich narządów. Poprzez pozytywny wpływ na przewód pokarmowi preparatwpływa także pozytywnie na odchudzanie, a także obniża cholesterol.

Jak należy stosować Untoxin?

Należy przyjmować do dwóch kapsułek dziennie, w trakcie posiłków popijając dużą ilością wody. By osiągnąć zadowalający efekt, Untoxin należy stosować codziennie przez minimum 4 tygodnie. Opakowanie zawiera 60 kapsułek, zapewnia więc miesięczną kurację. Efekty działania pojawią się już po 7 dniach.

Untoxin jest mieszanką naturalnych składników, łączących właściwości lecznicze w jednej kapsułce. Komponenta ziołowa ułatwia wchłanianie suplementu do układu krążenie, podczas gdy elementy probiotyczne wiążą toksyny, by mogły być potem wydalone przez układ hormonalny. Składniki preparatu pomagają regulować pracę jelit oraz usuwać trujące substancje z wątroby, nerek i innych narządów.

„Nie miałem energii do działania. Mimo iż jestem młody, to odczuwałem wiele różnych dolegliwości, a przyczyna była nieznana. Wreszcie uświadomiłem sobie, że przecież w moim ciele na pewno znajduje się wiele toksycznych substancji, niezdrowe jedzenie, zanieczyszczone powietrze i do tego jeszcze stres. Postanowiłem coś z tym zrobić. Znalazłem wiele pozytywnych opinii o Untoxin i postanowiłem wypróbować. Suplement okazał się doskonałym oczyszczeniem dla mojego organizmu, a przy tym było to bardzo łatwe. Wystarczy tylko stosować kurację i normalnie funkcjonować. Po paru dniach odczułem już pierwsze skutki: więcej energii do działania, motywacja, lepsze samopoczucie, a uporczywe bóle brzucha ustąpiły. To świetny sposób na kompleksową detoksykację. Polecam każdemu, kto chce wreszcie o siebie zadbać i usprawnić pracę swojego organizmu.” Paweł, 28 lat, Katowice

SPRAWDŹ PROMOCYJNE ZESTAWY NA STRONIE PRODUCENTA!

KLIKNIJ!

PAMIĘTAJ, że zawsze możesz skorzystać z pomocy naszych konsultantów. Chętnie pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszy dla Ciebie suplement. Możesz także złożyć zamówienie telefnicznie kontaktując się z nami pod numerem telefonu: 730 991 830.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.