Recenzje produktów

W jaki sposób SlimmerTime eliminuje uczucie głodu?

Pozbycie się uczucia głodu mogłoby być rozwiązaniem wszelkich problemów. Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Tak by nie czuć ochoty na slodycze, nie podjadać i wyrobić sobie nawyk regularnego spożywania posiłków. Brzmi jak rozwiązanie wszelkich problemów z nadwagą, prawda? Ale czy jest możliwe?

slimmertime

Glukomannan to naturalny, rozpuszczalny w wodzie, błonnik uzyskiwany z korzeni rośliny z rodzaju dziwadeł należącej do rodziny obrazkowatych: dziwadło konjac (Amorphophallus konjac), znanej również jako amorfofalus konjac.

Glukomannan jest często stosowany jako dodatek do żywności oznaczony numerem E425 II- emulgator i środek zagęszczający. Ma bardzo wysoka zdolność wchłaniania wody i jest najbardziej chłonnym błonnikiem, spośród wszystkich znanych człowiekowi. Ponadto pochłania takie ilości płynu, że jedna kapsułka glukomannanu potrafi zmienić w żel całą szklankę wody. Dlatego też te unikalne właściwości są wykorzystywane we wspomaganiu odchudzania.

SlimmerTime – jaki skład?

SlimmerTime to suplement diety, który zawiera w składzie glukomannan, a więc jest to suplement diety, którzy powoduje uczucie sytości, zmniejsza apetyt, łagodzi zapatcia, blokuje wchłanianie tłuszczów i obniża poziom cholesterolu i glukozy. Dodatkowo SlimmerTime zawiera zieloną herbatę, która przyspiesza wydalanie toksyn z organizmu, usprawnia układ pokarmowy i pobudza, afrykańskie mango ograniczajace apetyt, eliminujące toksyny i zmniejszajace poziom cholesterolu, cykorię, która likwiduje wzdęcia, zmniejsza wchłanianie tluszczow i usprawnia metabolizm oraz chrom, który reguluje poziom cukru we krwi oraz hamuje napady wilczego glodu.

SlimmerTime – dawkowanie

SlimmerTime należy stosować 2 razy dziennie po 1 kapsułce. Zaleca się, by preparat przyjmować na ok. 20 minut przed posiłkiem popijając dużą ilością wody. Efekty widoczne są po ok. 2-3 tygodniach regularnego stosowania, choć tak naprawdę zmniejszony apetyt jest zauważalny już po pierwszej dawce.

slimmertime efektySlimmerTime – opinia

SlimmerTime działa zgodnie z opisem, a więc ogranicza apetyt, hamuje ataki wilczego glodu, powoduje uczucie sytości. W tych kwestiach sprawdza się całkowicie. Jeśli jednak chodzi o liczbę utraconych kilogramów, jest to indywidualną kwestią każdej osoby, która stosuje preparat. Na liczbę zrzuconych kilogramów wpływa wiele czynników, m.in. czy w tarkcie kuracji jest stosowania jakaś dieta, czy są wykonywane ćwiczenia, czy osoba stosująca preparat pali papierosy, jaki tryb życia wiedzie. Nie należy więc opierać swoich oczekiwań na badaniach przeprowadzonych w warunkach klinicznych. Warto jednak wypróbować SlimmerTime, by wyrobić sobie nawyk regularnego odżywiania się.

Polub i udostępnij:
fb-share-icon45
17

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress