Zaśnik – dyfuzor melatoniny

Powody problemów ze snem są bardzo zróżnicowane. Może to być nadmierny stres, niewłaściwa higiena snu, zaburzenia hormonalne czy spadek produkcji melatoniny w organizmie spowodowany wiekiem lub nadmiernym dostarczaniem organizmowi niebieskiego światła, które jest emitowane nie tylko przez słońce, ale także urządzenia cyfrowe i wyświetlacze: smartfony, tablety, monitory, telewizory, komputery czy laptopy. Melatonina to hormon snu, którego produkcja rozpoczyna się po zmierzchu. Jeśli dostarczamy organizmowi nadmiar niebieskiego światła, które jest traktowane jako światło dzienne, wówczas produkcja hormonu ulega zaburzeniu, a my zaczynamy mieć problemy ze snem. Można jednak temu zapobiec, stosując na przykład dyfuzor melatoniny Zaśnik. 

zaśnik

Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem byłoby całkowite wyeliminowanie z wieczornego rytuału korzystania z urządzeń elektronicznych, tak, by melatonina mogła być naturalnie produkowana przez organizm. Można również wyregulować rytm snu dostarczając ją organizmowi z zewnątrz. Jednym ze sposobów jest dyfuzor melatoniny.

Zaśnik – dyfuzor melatoniny

Dyfuzor melatoniny Zaśnik to urządzenie, które dostarcza organizmowi w formie wdychanego dymu odpowiednią dawkę melatoniny ułatwiającą zasypianie. Wraz z jednym wdechem dostarczamy organizmowi 0,5 mg melatoniny, przy czym producent zaleca, by podczas jednorazowego użycia wykonać 7 do 10 wdechów.

Poza niezbędną do prawidłowej regulacji snu melatoniną, Zaśnik w swoim składzie zawiera również wyciąg z rumianku i lawendy. Oba zioła posiadają właściwości kojące, uspokajające, łagodzące i wprowadzające w stan odprężenia, a także ułatwiają zasypianie. To dzięki nim, wydychany przez nas dym ma przyjemny zapach, który działa na nas na zasadzie aromaterapii.

Melatonina, lawenda, rumianek. Jak widać, Zaśnik, mimo, że swoim wyglądem i zastosowaniem jest podobny do elektronicznego papierosa, tak naprawdę w niczym go nie przypomina. Zaśnik nie zawiera w swoim składzie nikotyny, CBD, THC ani żadnych nielegalnych i szkodliwych substancji, a tym bardziej posiadających właściwości uzależniające.

dyfuzor melatoniny

Zaśnik – cena

Cena jednego dyfuzora melatoniny Zaśnik wynosi 49,99 zł. Urządzenie nie posiada wymiennych liquidów, co oznacza, że po wyczerpaniu należy wymienić je na nowe. Zgodnie z informacjami od producenta, jeden dyfuzor melatoniny zapewnia 500 wdechów, co przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami, gwarantuje dwa miesiące stosowania. O konieczności wymiany dyfuzora informuje niebieska lampka, która zapala się w momencie używania produktu. Jeśli lampka się nie zapala należy wymienić produkt na nowy.

Dyfuzor melatoniny – opinia

Dyfuzor melatoniny Zaśnik to innowacyjna i niesamowicie wygodna metoda przywracania właściwego rutmu snu. Niezwykle proste zastosowanie pozwala na szybką aplikację, bez konieczności parzenia ziołowych naparów na sen czy łykania tabletek. Wchłonięta melatonina przyswaja się niemalże natychmiast. Warto również, przed położeniem się do łóżka zadbać o higienę snu, tj. wyeliminować nadmiar niebieskiego światła, wywietrzyć pomieszczenie, zadbać, by temperatura w pomieszczeniu nie była zbyt wysoka itp.

14 komentarzy

 1. no proszę, nigdy o czymś takim nie słyszałam

 2. własnie zamówiłam, nie moge doczekać sie przesylki

 3. wlasnie zamowilam. nie moge doczekac sie przesylki

 4. czy jak zamowie wiecej sztuk to jest jakis rabat?

  1. Author

   Producent przewiduje pakiety promocyjne, jednak należy sprawdzać ofertę na stronie http://www.zasnik.pl, ponieważ nie posiadamy informacji jak długo potrwa aktualna oferta.

  1. Author

   Liquid to specjalny płyn z nikotyną lub inną substancją, mający zastosowanie w elektronicznych papierosach. Uzupełniamy nim różnego typu zbiorniczki e-papierosów, w których zmieniany jest w mgiełkę w wyniku podgrzania. Zaśnik to urządzenie jednorazowego użytku, zatem po wyczerpaniu substancji ze zbiorniczka, należy nabyć kolejne urządzenie, a nie same liquidy.

 5. o kurcze ale fajny gadzet, koniecznie musze wyprobowac

 6. czy można złożyć zamówienie telefonicznie?

  1. Author

   My nie prowadzimy sprzedaży urządzenia. Proszę wejść na stronę produktu i odnaleźć kontakt. Prawdopodobnie można składać telefoniczne zamówienia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.