Wegańskie żelki na włosy Hair Care Panda

Smaczne, zdrowe i niesamowicie wpływające na włosy. Takie opinie można usłyszeć wśród osob stosujących żelki na włosy Hair Care Panda. My już znamy sekret witamin na włosy, chcesz i ty go poznać? 

żelki na włosy hair care panda

Hair Care Panda to witaminy na włosy, które zawierają aż 11 składników działajacych dobroczynnie na włosy. Jest to nutraceutyk, cyzli środek spożywczy łączący w sobie wartości żywieniowe i cechy środków farmaceutycznych. Żelki, nazywane także Vegan Gimmies, nie zawierają żelatyny, soi ani glutenu. Są wolne od alergenów. Z powodzeniem mogą być stosowane przez wegan.

Witaminy zostały stworzone z myślą o osobach, których włosy pozbawione są blasku, osłabione nieodpowiednią dietą, zabiegami fryzjerskimi, ciążą lub kuracją hormonalną. Przeznaczone są do wszystkich typów włosów.

Należy stosować dwie sztuki dziennie, choć za sprawą niesamowicie pysznego, malinowego smaku, może okazać się to niezwykle trudne. Nie powinno się jednak przekraczać zalecanej dawki, ponieważ należy pamiętać, że poza walorami smakowymi, żelki wciąż pozostają suplementem diety, który należy stosować rozsądnie i według zaleceń.

Żelki na włosy Hair Care Panda – składniki

Biotyna (witamina B7) – przyspiesza porost włosów, chroni je i wpływa na ich wygląd,

Witamina E – jest antyoksydantem, neutralizuje i likwiduje obecne w skórze wolne rodniki, hamuje procesy starzenia się skóry, wzmacnia i odżywia barierę lipidową skóry, poprawia ukrwienie cebulek włosów,

Tiamina (witamina B1) – wpływa na prawidłową pracę gruczołów łojowych, Niedobory witaminy B1 powodują osłabienie włosów, które stają się łamliwe i matowe, a także częściej się przetłuszczają.

Witamina B6 (pirydoksyna) – zwiększa odporność organizmu, reguluje pracę gruczołów łojowych, wpływa pozytywnie na skórę głowy. 

Niacyna (witamina B3) – odpowiada za prawidłową budowę łodygi włosa oraz jest współodpowiedzialna za dostawy energii dla wzrostu włosów,

Kwas pantetonowy (witamina B5) – dodaje sprężystości i dba o odpowiednie nawilżenie włosów, zapobiega ich wypadaniu, odgrywa kluczową rolę podczas podziałów komórek macierzy włosa, pobudza komórki budujące łodygę włosa do szybszego wytwarzania keratyny,

Kwas foliowy (witamina B9) – wzmacnia i odżywia włosy,

Witamina B12 – zapobiega wypadaniu włosów, dba o zdrowy i błyszczący ich kolor,

Cynk – wzmacnia i odżywia włosy, zapobiega ich wypadaniu.

Witamina A – stymuluje wzrost zdrowych i pełnych blasku włosów, zapobiega przesuszaniu się skóry głowy oraz łamliwości włosów.

Selen – wzmacnia i odżywia włosy, zapobiega ich wypadaniu.

Żelki na włosy Hair Care Panda można nabyć na oficjalnej stronie produktu klikając TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.