Trwała depilacja z laserem Rio Laser Hair Remover.

Nadmierne owłosienie jest wstydliwym problemem wielu kobiet. Żadna z nas nie przyzna się przecież do wąsika pod nosem, czy do meszku na karku. Niepożądane owłosienie odbiera nam kobiecość i sprawia, że czujemy się źle same ze sobą. Czasem nawet może stać się obiektem żartów ze strony osób, które nie zdają sobie sprawy z tego, jak uciążliwym jest stałe regulowanie owłosienia.

trwała depilacja

Rio Hair Remover jest wysokiej klasy depilatorem laserowym, który usuwa niepożądane owłosienie w sposób niezwykle trwały i bezbolesny.

 

Do czego przeznaczony jest Rio Laser Hair Remover?

Laser Rio Hair Remover przeznaczony jest do usuwania owłosienia. Depilację laserem możemy wykonać nie tylko podstawową depilację pach, depilację nóg, depilację pleców czy okolic bikini. Rio Hair Remover jest również idealnym rozwiązaniem w przypadku owłosienia twarzy, oraz rąk. Dzięki niemu pozbędziemy się włosów w sposób praktycznie nieodczuwalny i długo będziemy cieszyć się efektem gładkiej skóry. Laser Rio Hair Remover to sposób na trwałą depilację całego ciała.

W jaki sposób działa laser Rio Hair Remover?

Laser Rio Hair Remover emituje fale świetlne, składające się z fal pojedynczych koloru, bądź długości. Następnie przenika ono przez skórę, a jej elementy zawierające melatoninę­ pochłaniają je. Dzięki temu laser działa bezpośrednio na meszek włosa, a nie otaczającą go skórę. W ten sposób meszek włosowy ulega nagrzaniu, a ciepło działa niszcząco na brodawkę włosa, w konsekwencji czego zostaje ona dezaktywowana. Ostatecznie następuje stałe ograniczenie wzrostu włosa.

Ważnym jest, aby stosować laser Rio Hair Remover w fazie aktywnego wzrostu włosa. Zabieg laserowej depilacji należy powtarzać kilkakrotnie w celu osiągnięcia satysfakcjonujących wyników.

Przy stosowaniu lasera Rio Hair Remover musimy pamiętać, aby dostosować moc jego działania od koloru naszej skóry. Przykładowo osoby, których skóra wpada w kolor oliwkowy, lub jasnobrązowy mogą ustawić moc lasera maksymalnie na poziom trzeci. Ludzie z kolorem niemal przezroczystym, bardzo jasnym, ewentualnie jasno­oliwkowym mogą korzystać ze wszystkich poziomów mocy bez żadnych ograniczeń. Niestety ludzie posiadający skórę w kolorze ciemnobrązowym, lub czarnym nie mogą stosować laserowych metod depilacji włosów.

Jakie są zalety używania Rio Laser Hair Remover?

Główną zaletą laseru Rio Hair Remover jest jego niesamowita skuteczność. Mimo tego, że pierwszy zabieg powinien być regularnie powtarzany kilka razy­ później zaobserwujemy efekt stałego i długotrwałego usunięcia niepożądanego przez nas owłosienia. Zabieg laserowy jest całkowicie bezbolesny, nie musimy też obawiać się żadnych poparzeń, czy innych skutków ubocznych.

Koniec z drogimi wizytami w salonie i godzinami spędzonymi na depilacji! Koniec z chowaniem wąsika! Laser Rio Hair Remover pozbędzie się problemu na stałe!

wyszukiwane także pod hasłami: depilacja wąsika, trwała depilacja,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.